Buldożer zdalnie sterowany

14094-uniw

Nowy produkt

86 Przedmioty

119,07 zł brutto

Opis

Ilość1
DostawcaIso Trade
Kod produktu5902802914583
Czas wysyłki5 d

Więcej informacji

BULDOŻER ZDALNIE STEROWANY
ZDALNE STEROWANIE 6 CH - buldożer sterowany jest za pomocą sześciokanałowego pilota z profesjonalnym, intuicyjnym nadajnikiem o częstotliwości 2.4 GHz, który pozwala panować nad ruchami pojazdu. Mały operator może za jego pomocą poruszać maszyną w przód tył, skręcać w prawo i lewo oraz sterować ramieniem z łyżką w górę i dół dzięki czemu możemy przewozić w niej piasek kamienie czy inne materiały w różne miejsca. Pilot posiada zasięg od 30 do 50 metrów co daje dziecku dużą swobodę podczas zabawy.
AKUMULATOR WIELOKROTNEGO ŁADOWANIA – do zestawu został dołączony specjalny akumulator NiMh 4.8V 400mAh, który wystarczy podłączyć do portu znajdującego się w pod spodem buldożera. Jest to o wiele wygodniejsza i tańsza alternatywa dla zwykłych baterii. Gdy urządzenie się rozładuje należy wyciągnąć akumulator ze schowka i podłączyć go do kabla USB dołączonego do zestawu a następnie np. do komputera
GUMOWE KOŁA – buldożer posiada masywne, szerokie, gumowe koła, które ułatwiają dziecku zabawę w terenie np. po piasku czy kostce brukowej. Ponadto podczas jazdy w mieszkaniu nie porysują podłogi. Dzięki temu, że wykonane zostały z elastycznej gumy mają bardzo dobrą przyczepność do śliskich powierzchni.
WYKONANY METODĄ DIE CAST – stworzony dzięki technologii odlewania ciśnieniowego, pojazd charakteryzuje się dużą dokładnością, wysoką jakością powierzchni oraz idealnym odwzorowaniem prawdziwego buldożera w skali 1:18. Posiada napęd na 4 koła oraz wyposażony został w światła z diodami LED. Tworzywo ABS oraz metalowe elementy zapewniają trwałość i solidność zabawki.
SPECYFIKACJA - skala: 1:18; częstotliwość pracy nadajnika: 2,4 Ghz; czas ładowania: 120 minut; akumulator: 4.8V 400mAH NiMh; materiał: ABS i Metal; kanały w pilocie: 6; wymiary (szer/dł/wys): 14,5/30/20cm; waga: 1,2kg; waga w opakowaniu: 1,47kg.
SPECYFIKACJA

skala: 1:18
wiek: +8 lat
częstotliwość pracy nadajnika: 2,4 Ghz
czas ładowania: 120 minut
akumulator: 4.8V 400mAH NiMh
materiał: ABS i Metal
kanały w pilocie: 6
wymiary (szer/dł/wys): 14,5/30/20cm
waga: 1,2kg
waga w opakowaniu: 1,47kg
BULDOŻER ZDALNIE STEROWANY


NOWOCZESNY DESIGN – WYJĄTKOWE TECHNOLOGIE

Die cast jest to metoda odlewania ciśnieniowego, która sprawia, że pojazd charakteryzuje się wyjątkową dokładnością a każdy szczegół jest dopracowany. W kabinie znajduje się kierownica oraz wszystkie dźwignie potrzebne do sterowania maszyną. Dodatkowo wyrazistości zabawce nadają wyjątkowo intensywne kolory. Buldożer posiada napęd ma 4 koła (4x4) oraz wyposażony jest w światła z diodami LED. Pilot, który posiada częstotliwość 2.4 GHz zdecydowanie wyróżnia zabawkę na tle innych.

NAUKA PODCZAS ZABAWY

Pojazd rewelacyjnie spełnia rolę dydaktyczną. Podczas zabawy dziecko rozwija mała motorykę oraz umiejętności manualne. Pojazdy zdalnie sterowane wpływają pozytywnie na rozwój koncentracji oraz na szybkość myślenia, spryt. Jest to świetny sposób na zabawę w grupie – z rodzicami bądź rówieśnikami.