Koparka zdalnie sterowana ze spychaczem

14095-uniw

Nowy produkt

107 Przedmioty

144,48 zł brutto

Opis

Ilość1
DostawcaIso Trade
Kod produktu5902802914590
Czas wysyłki5 d

Więcej informacji

KOPARKA ZDALNIE STEROWANA ZE SPYCHACZEM


ZDALNE STEROWANIE 15 CH - koparka sterowana jest za pomocą piętnastokanałowego pilota z profesjonalnym, intuicyjnym nadajnikiem o częstotliwości 2.4 GHz, który pozwala panować nad ruchami pojazdu. Mały operator może za jego pomocą poruszać maszyną w przód tył, skręcać w prawo i lewo oraz sterować ramieniem z łyżką w górę i dół, a ponadto obracać wieżyczkę o 360 stopni oraz włączyć efekty dźwiękowe. Możemy przewozić w niej piasek kamienie czy inne materiały w różne miejsca. Pilot posiada zasięg od 30 do 50 metrów co daje dziecku dużą swobodę podczas zabawy.
AKUMULATOR WIELOKROTNEGO ŁADOWANIA – do zestawu został dołączony specjalny akumulator NiMh 7.2V 400mAh, który wystarczy podłączyć do portu znajdującego się w pod spodem buldożera. Jest to o wiele wygodniejsza i tańsza alternatywa dla zwykłych baterii. Gdy urządzenie się rozładuje należy wyciągnąć akumulator ze schowka i podłączyć go do kabla USB dołączonego do zestawu a następnie np. do komputera.
GUMOWE GĄSIENICE – buldożer posiada masywne, szerokie, gąsienice, które ułatwiają dziecku zabawę w terenie np. po piasku czy kostce brukowej. Ponadto podczas jazdy w mieszkaniu nie porysują podłogi. Dzięki temu, że wykonane zostały z elastycznej gumy mają bardzo dobrą przyczepność do śliskich powierzchni.
WYKONANY METODĄ DIE CAST – stworzony dzięki technologii odlewania ciśnieniowego, pojazd charakteryzuje się dużą dokładnością, wysoką jakością powierzchni oraz idealnym odwzorowaniem prawdziwej koparki w skali 1:16. Posiada napęd na 4 koła oraz wyposażony został w światła z diodami LED. Tworzywo ABS oraz metalowe elementy zapewniają trwałość i solidność zabawki.
SPECYFIKACJA - skala: 1:18; materiał: ABS i Metal; kanały w pilocie: 15; wymiary (szer/dł/wys): 23/15/33cm; waga: 1,5kg; waga w opakowaniu: 1,78kg; częstotliwość pracy nadajnika: 2,4 Ghz; czas ładowania: 120 minut; akumulator: 7.2V 400mAH NiMh.
SPECYFIKACJA

skala: 1:16
materiał: ABS i Metal
kanały w pilocie: 15
wymiary (szer/dł/wys): 23/15/33cm
waga: 1,5kg
waga w opakowaniu: 1,78kg
częstotliwość pracy nadajnika: 2,4 Ghz
czas ładowania: 120 minut
akumulator: 7.2V 400mAH NiMh
W ZESTAWIE

koparka
pilot
przewód do ładowania
KOPARKA ZDALNIE STEROWANA

To idealna zabawka dla każdego małego fana maszyn budowlanych. Pojazd stworzony został z wysokiej jakości tworzywa ABS, posiada także metalowe elementy takie jak łyżka czy kabina, oraz szerokie gumowe gąsienice, dzięki którym zabawka poradzi sobie nawet na najbardziej wymagającym terenie. Ponadto podczas zabawy w domu nie porysuje podłogi. Wykonana z przywiązaniem do najdrobniejszych szczegółów jest doskonałą imitacją prawdziwej maszyny w skali 1:16. Spraw aby pokój Twojego dziecka zamienił się w prawdziwy plac budowy!